Satılık Google Adsense Hesabı

Satılık Google Adsense hesabı mevcut! Satın Alabilirsiniz.
Satılık AdSense hesabı aradığınızı biliyoruz ve sizde bu nedenle bir hesap almak istiyorsunuz diyoruz ki biz bu işin ehliyiz Türkiye’de bizden daha iyi ve tecrübeli oalcak şekilde bu işi yapacak yok iddia ediyoruz ve size temiz bir AdSense hesabı sağlamak konusunda ücreti mukabilinde yardımcı olmak istiyoruz. Adsense hesabı le nasıl kazanılır diye konuya başlarsak, internet üzerinden yapılan her aramada belirli bir oran üzerinden çok düşük bir tıklama tutarı bile olsa 0,1 oranında dahi kazanç sağlayabileceğiniz bir rekalm ağı içerisinde reklam verenlerden elde ediln bütçelerle para kazanma sisteminin adına AdSense deniliyor.
AdSense ile onay almak için nelere dikkat edilmelidir?
Benzersiz bir şablon tasarımına dikkat edilmelidir. Siteniz sektörüyle uyum sağlamak için uyumlu bir tema seçilmelidir. AdSense ile kullanılan renk ve yazı tipi boyutunu uygun seçmelisiniz.
Google AdSense ile hiç para harcamadan para kazanmak mümkündür. Bunun için sektörel araştırmalar yapıp sitenizi AdSense göe şekillendirmekten ziyade sitenizi içeriğinizin kalitesine göre şekillendirmeyi tercih etmelisiniz.

Adsense için Hileler

Adsense ile Kullanılan Hileler

Adsense için kullanılan hilelerden vazgeçin!

Google AdSense uzun vadede internetten kazanç yöntemleri sunan devasa büyüklükte bir reklam şirketine dönüşmüş durumdadır. Ancak Google INC. bu kalitesini kuralcılığıyla korumak için sert sınırlar belirlemiş durumdadır. AdSense görüntüleme bazlı ve tıklanma bazlı kazanç sağlayan bir reklam ağıdır. Bu reklam şirketind sınırlar kurallarıyla ve program politikalarıyla belirlendiğinden herhangi bir hileli girişim banlanma getirir. AdSense ile iframe kodu kullanmak yasaktır. İframe kullanarak gösterim sayısını artırmaya çalışan siteler Googlebotları tarafından farkedilince AdSense hesabınızın banlanmasına neden olabilmektedir.

Google AdSense, tarafından belirlenen kurallara riayet etmek öncelk olmalıdır. Adamların sistemini kullanarak para kazanıyorsanız sonrada bu gibi hileleri kullanmak için çaba sarf edip banlanırsanız sonra niye ben banlandım dememelisiniz. Bi halt yerseniz banlanırsanız sonrada ceremesini çekmekle mükellefsiniz. Sitede frame kullanmak ayrıca sitenizin kalitesini de SEO açısından düşürmektedir.

YouTube ve Website Onaylı Satılık AdSense Hesap

AdSense Hesaplar Youtube için mi diye soruluyor? Website onaylı + YouTube onaylı yani hem site hem Youtube video kanallarınız için ortak kullanabileceğiniz hemde sadece YouTube için kullanabileceğiniz AdSense para kazandıran hesaplar mevcuttur. İhtiyacınıza göre satılmakta olup talepleriniz karşılanır. Hesaplar bitti diye bir sorunumuz yok her zaman için elimizde onaylı website AdSense, YouTube videoları için AdSense ve Bloglar için AdSense hesapları bulundurulmaktadır.

Adsense hesabı sektöründe müşterilerimize dilediklerince destek vererek dilediklerinde de Pinsiz veya da Pinli Adsense hesabı temin ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Web sitenizden kısa süre içerisinde para kazanmanın güzelliklerini yaşamak istiyorsanız, bizle irtibat kurabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yöntemlerinden en iyisi diyebileceğimiz bu sistemle sahip olduğunuz websiteleri aracılığıyla günlük kazanç sağlayabilirsiniz.

Banlanan o kadar çok AdSense kullanıcısı görüyorum ki, bana gelen maillerden de bunu anlayabiliyorum. Türkiye’de AdSense kullanıcıları spam yayıncılık konusunda bayağı ilerideler. Lütfen yayıncılık yaparken ilkeli yapın, Adsense hilelerine başvurmadan kazanç odaklı çalışın derim.

Güvenilir ticaret istiyorsanız bizi seçin.

Satılık Pinli AdSense Hesabı

Pinli AdSense Satilik

Adsense Hesabı alımı için mail ve Telefon Bilgileri
Mail: netfikir@gmail.com

Güncel fiyatlar için öncelikle bizimle iletişim kurunuz.

Pinsiz hesaplar 450 TL fiyatıyla satışa sunuluyor olup, GARANTİ kapsamındadır.
Hesaplar banlanırsa diyelim yedek olarak ikinci bir ek hesap ücretsiz verilir.
Taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Hepimizin konuya istinaden bahsettiği üzere web siteleri ile para kazanmak kolay bir uğraşıdır. Şu zamanda Google ile denk düşmekte zor bir olasılık ancak bilekle para kazanmak yerine oturarak para kazanmak en kolay iştir. Bu işle ilgili bizim size danışmanlık hizmeti verip sizi de bu konuya teşvik etmemiz gerekecek. Web siteniz güncel olmalıdır, yenilenmelidir, hittiniz yüksek olmalıdır. Bu şartları taşısanız bile Google AdSense tarafından onay almanız kesin değildir. AdSense hesabı için onay alabilmenin çeşitli nedenleri olabilir.

AdSense onayı almanıza gerek kalmadan, kullanılmamış daha bizim tarafımızdan yeni onaylatılmış sıfır adsense hesapları satın alabilirsiniz.

Adsense Hesap alımı için mail bilgileri
Mail: netfikir@gmail.com

Stoklarda yeterli kadar AdSense hesap mevcuttur.

Satılık web site için GOOGLE Adsense hesapları her zaman olduğu gibi elimizde mümkün olduğunca bulunmaktadır.

Websiteler için Google AdSense Hesabı Satışı

Websiteler için Google Adsense Hesabı Satışı
Adsense hesabı sahibi olamadığımız ya da Google AdSense tarafından onay alamadığımız için sizlere yardımcı olmak adına bu konu başlığını açmış bulunmaktayız. Çift onay yöntemi dediğimiz iki aşamalı onayı devreye alan AdSense ürününde yeni başlayanlar için Adsense onaylatmak zor görünüyor. AdSense programının kullanımıyla ilgili ve AdSense tarafından onay almak için kendi şartları ve kuralları var bunlara dikkat etmek gerekiyor. AdSense program politikalarını tanırsanız AdSense onay alma şansınız var. Öyleki web sitenizin veya blogunuzun Google AdSense’in şartlarını ve koşullarını tanıdığınıza inanıyorsanız AdSense başvurusu yapıp onay alabilirsiniz.

Başvurunun onaylanmadığı hallerde ne yapacağım ?
Başvurunuz “yetersiz içerik” gibi bir nedenden dolayı veyahut “Telif hakkı materyalinden dolayı” ya da “çoğaltılan veya kopyalanmış içerik” nedeniyle Reddediliyorsa ne yapabilirim diyorsanız cevabı burada!

Geçersiz etkinlik, telif hakkı içeriği vb. gibi onaylanmama nedenlerini ele alarak incelemeye çalışalım. Daha önce AdSense tarafından domain adınız yasaklandı mı? Yasaklandıysa o domainle AdSense başvurulmasına zaten AdSense yönerge gereği izin vermez.

Gerekli sayıda AdSense stoğumuz var biz sizler için hazırda onaylı AdSense bekletiyoruz satın almak isteyen olursa AdSense hesabı satışı yapıyoruz. Sıfırdan onaylatma işi de tarafımızdan sağlanıyor. Sizde bu onay monay işlemleriyle vakit kaybetmeden hesap satın alabilirsiniz.

Orijinal Google Adsense Hesap Onayı hizmetini (Ba
rındırmayan A / C) olarak sunuyoruz. Dilerseniz barındırılan hesap veya barındırılmayan hesap taleplerinizi de bize mail olarak iletirseniz size detaylıca yardımcı olabiliriz. Mailimiz: psayisi@gmail.com

Pinli AdSense Hesabı Satışı 2017

Pinli AdSense Hesabı Satışı 2017 Yılı Onaylı Yeni AdSense Hesapları Satılıktır

Satılık Adsense Hesabı alımı için mail bilgisi üzerinden
Mail: psayisi@gmail.com irtibat kurabilirsiniz.

Pinli hesapların satış bedeli üzerinden fiyatı 650 TL, pinsiz AdSense hesap fiyatı 450 TL olmakla beraber banlanma gibi olası sorunlara karşı GARANTİLİDİR.

AdSense Hesapları banlanırsa biz size alacağınız hesapla garanti imkanı sunduğumuz için 2. Verilen hesap ek hesap oluyor ücretsiz karşılıksız tarafınıza banlanan hesap yerine teslim ediliyor.

Yoğunluğu göz önünde bulundurarak AdSense hesapları konulu isteklerinizi kısa bir süre içerisinde cevaplandırıyoruz.

AdSense para kazanmanın en etkili yoludur. Bu şu günümüzde de kullanılması doğru olan bir anlatıdır.

Satılık Adsense Hesapları Güncel Olan Fiyatlar

Pinsiz Adsense: 450 TL
Blogger Pinsiz Adsense: – TL
Pinli Adsense: 650 TL
Blogger Pinli Adsense: – TL
Youtube Adsense: – TL

Elimizde yeteri kadar hesap mevcut olmaktadır bu sebeple AdSense almak ile ilgili istekleri bizzat maikimizden iletebilirsiniz.

Pinli veya pinsiz adsense hesapları almak isterseniz stokta ilana açılmış çok sayıda AdSense hesabı vardır. Elimizde ise 7/24 bulunmaktadır.